מימון לרכב – כל פתרונות המימון והליסינג לכל סוגי הרכבים


כל הדרכים לקבל הלוואה לקניית רכב

הלוואה לרכישת רכב היא אחת ההלוואות השכיחות ביותר הקיימות היום. כל אחד זקוק לרכב כדי להתנייד בקלות בדרכו לעבודה, בהסעת המשפחה והילדים, לטיולים ברחבי הארץ וכו', ועל כן כאשר הרכב מתקלקל, גם אתה צפוי לפנות במהירות לקבלת הלוואות לקניית רכב כדי להשיב את החיים התקינים לקדמותם. רוצה לשמוע אילו אפשרויות יש היום לקבלת הלוואה? עשה זאת עם פורטל רק תבקש – מימון והלוואות לרכב!

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום

סכום נבחר ש"ח

50,000
20,000
200,000
המשך

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה
(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
חזרה

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שנייה
ליסינג
אחר
חזרה

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
חזרה

פרטי ההתקשרות

חזור
לחץ להמשך
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון
חזרה

בקשתך התקבלה והיא תיבדק בהקדם. בשעות הקרובות יחזרו אליך עם הצעה להלוואה למימון רכב שתתאין לצרכיך.

סוגי הלוואות לרכישת רכב

היום יש מגוון של שיטות לקבל הלוואה לקניית רכב בתנאים נוחים ומשתלמים והנה כמה דוגמאות:

הלוואה מכרטיסי אשראי – זוהי הלוואה חיצונית לבנק אשר ניתנת מטעמה של חברת האשראי והיא משרתת פעמים רבות גם עבור הלוואות לקניית רכב שכן היא בדרך כלל עומדת על סכומים של כ-30,000 שקלים בממוצע.

הלוואה מהבנק – כל בנק ישמח להעניק לך הלוואה לרכישת רכב במידה ותעמוד בכמה תנאים בסיסיים שהוא מציב לך. הלוואות לרכישת רכב שניתנות מטעמו של הבנק עשויות לנוע בין סכומים שונים והן יכולות להיות קטנות או גדולות, בהתאם להיסטוריה שלך עם הבנק, הנכסים שישמשו עבורך כבטחונות וכדומה.

הלוואות מחברות ביטוח, בתי הלוואות, חברות מימון – בדומה להלוואות של כרטיסי אשראי , גם אלו הלוואות חוץ בנקאיות. חברות המימון השונות ידרשו ממך להוכיח בדרך זו או אחרת כי אתה אמין להחזרת ההלוואה, על ידי ערבים, היסטורית ההלוואות שלך, בטחונות ועוד.

איך מקבלים הלוואות לקניית רכב?

כשמדברים על הלוואות לרכישת רכב או לכל דבר אחר, מקורות המימון נוהגים לנקוט בשיטת הכל מקרה לגופו. לכן גם לא כל אחד שיגיש בקשה יהיה זכאי לקבלת הלוואה לרכישת רכב, אך יחד עם זאת יש להבין כי סך הכול מדובר באינטרס משותף לך ולבנקים והגופים המממנים, כך שהסיכויים גבוהים למדי.

כדי להיות זכאי להלוואה, יש לנקוט במספר צעדים פשוטים; לגשת אל אותה חברה או סניף בנק ולמלא טופס לקבלת הלוואה לקניית רכב, לשבת עם נציג ולעבור יחד איתו על כל האפשרויות שהוא יציע לך.

הלוואה לרכישת רכב – האם יש סיכונים?

כמובן שלפני שחותמים על טופס קבלת ההלוואה, יש לסקור היטב את כל השיקולים ולוודא שיהיה ביכולתך הפיננסית בשנה או השנים הקרובות להחזיר את ההלוואה במלואה!

אפשרויות מימון נוספות – ליסינג פרטי וליסינג תפעולי

ליסינג היא שיטת מימון נוספת שיכולה לסייע לרבים לרכוש רכב חדש בתנאים נוחים.
ישנן 2 שיטות ליסינג – ליסינג פרטי (מימוני) וליסינג תפעולי.

שיטת הליסינג הפרטי (מימוני) הנה שיטה שמתאימה לאנשים פרטיים. מסלול רכישת הרכב מורכב משלושה שלבים. בשלב הראשון משלמים מקדמה על רכב, בשלב השני שאורך כשלוש שנים משלמים תשלומים חודשיים בסכום קבוע המוסכם מראש ובשלב השלישי מקבלים את האפשרות לבחור האם לשלם את יתרת הסכום של ערך הרכב ולרכוש אותו סופית או לשדרג את הרכב לרכב חדש יותר ולהתחיל את המסלול מהתחלה.

שיטת הליסינג התפעולי מתאימה בעיקר לעסקים וחברות שלא מעוניינים לרכוש ולקחת אחריות תפעולית על צי רכב עבור העובדים שלהם. בדרך זו הם יכולים להפקיד את כל ענייני התחזוקה והתפעול השותף של כל ענייני התחבורה בידי חברה מקצועית ואחראית. התחזוקה כוללת: החלפת צמיגים,החלפת מצבר לרכב, איזון גלגלים, מילוי גז במזגן ועוד.

הלוואה לקניית רכב – הגש בקשתך היום!

קונה רכב, חושב לקחת הלוואה לרכב החדש? ישנם לא מעט בנקים, בתי הלוואות וחברות ליסינג שישמחו להציע לך הלוואה או אפשרות מימון אחרת. רוצה לשמוע מי הם ומהם התנאים? מלא את הפרטים בטופס הקצר וקבל מידע והצעות אטרקטיביות כבר היום ובחינם לחלוטין!