מה עושים במקרה של גניבת רכב?


גנב רכבים מבצע פריצה לרכב

בישראל מתבצעות בכל מספר דקות גניבת רכבים ואף שתמיד יש המצאות וחידושים בתחום מיגון הרכב, גניבות רכב בישראל עדיין נחשבות למכת מדינה מטרידה. מכיוון שמיגון רכב באופן פיזי לא מבטיח שרכבכם לא ייגנב, נביא בפניכם את אופציות רלוונטיות נוספות לנושא גניבות הרכב ואת הפעולות שיש לנקוט במקרה שבו רכבכם נגנב.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום

סכום נבחר ש"ח

50,000
20,000
200,000
המשך

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה
(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
חזרה

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שנייה
ליסינג
אחר
חזרה

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
חזרה

פרטי ההתקשרות

חזור
לחץ להמשך
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון
חזרה

בקשתך התקבלה והיא תיבדק בהקדם. בשעות הקרובות יחזרו אליך עם הצעה להלוואה למימון רכב שתתאין לצרכיך.

ביטוח רכב

ביטוח רכב הוא אמנם לא פתרון שימנע גניבה של רכב, אבל הוא הפיתרון הטוב ביותר מראש למקרה של גניבת הרכב, שכן אם רכבכם מבוטח תזכו לפחות לקבל את ערכו מחברת הביטוח. אבל כאן לא מדובר בכל סוג של ביטוח ובוודאי לא בביטוח חובה, שבמקרה של גניבה לא יספק לכם שום כיסוי. הכוונה היא לביטוח מקיף לרכב שמטרתו למנוע מכם את ההפסד הכספי במקרים של גניבה או במקרים של נזק טוטלי לרכב (total loss). ביטוח מקיף אינו זול ורבים בוחרים לא לבטח את רכבם בביטוח זה, אך אם ברשותכם רכב חדש יחסית או בעלות גבוהה, כדאי מאוד שתדאגו לבטח את הרכב בביטוח מקיף.

רכב חלופי

רכב חלופי הוא שירות שתקבלו אם ביטחתם את רכבכם בביטוח הכולל שירות זה. שירות זה מספק לכם רכב חלופי בזמן שרכבכם יטופל במוסך או במקרה שאתם ממתינים לכספי הביטוח. שירות רכב חלופי יכול להיכלל גם במסגרת ביטוח החובה, תלוי היכן וכיצד בחרתם לבטח את רכבכם. כדאי גם לבדוק שהביטוח שלכם כולל שירותי גרירה למקרה הצורך, מכיוון שזהו שירות שעלותו נמוכה מאוד בהשוואה לסכום שתיאלצו לשלם לשירותי גרירה במידה ואין לכם שירות זה במסגרת הביטוח.

איתוראן

איתורן לרכב הוא עוד פתרון שקשור לנושא גניבות הרכב, ובמידה וגיליתם שרכבכם נגנב ותקדימו להודיע לחברת האיתור על כך, אולי יהיה ניתן לאתר את מיקום הרכב ולהציל את הרכב. איתורן הוא שירות שבמסגרתו שמים ברכב מתקן  gps במיקום מוסתר שתפקידו לאפשר לחברת האיתור לאתר את מיקום הרכב בזמן אמת, במידה והרכב נגנב. שירות זה נחשב למוביל ביותר, עד כדי כך שישנן חברות ביטוח שידרשו מכם להתקין איתורן באוטו בכדי לבטח אותו.

אז מה באמת עושים במקרה שנגנב הרכב?

ובכן, סדר הפעולות שאותו תבצעו במידה וגיליתם שרכבכם נגנב הוא קריטי לסבירות מציאת הרכב. הדבר הראשון שתרצו לעשות הוא להודיע לחברת האיתור, במידה והתקנתם איתורן ברכב. חברת האיתור מיד תבצע ניסיון איתור של הרכב ובמקביל תודיע למשטרה ותוציא כוחות מונעים של פקחיה לכיוון מיקומו של הרכב. הודעה מוקדמת תוכל להגביר את הסיכויים למצוא את הרכב.

לאחר שהודעתם לחברת האיתור או במידה ואין לכם שירות זה, מסרו הודעה למשטרת ישראל אודות גניבת הרכב. משטרת ישראל תוציא הודעה לכל השוטרים בשטח, ומספר לוחית הרכב תופיע במאגר הממוחשב כרכב גנוב. בנוסף, החל מרגע ההודעה למשטרה, לא תשאו באחריות לעבירות תנועה שיבוצעו באמצעות הרכב.

לבסוף, עליכם למסור הודעה לחברת הביטוח, גם במקרה שאין ברשותכם ביטוח מקיף. המשך הטיפול יבוצע מול חברת הביטוח, כאשר תצטרכו להצטייד במסמכים נדרשים כמו: תעודת זהות, רישיון רכב, תעודת ביטוח, אישור מהמשטרה אודות הודעה על גניבת רכב וכדומה.

מימון רכב במקרה של גניבה

נגנב לכם הרכב ואתם זקוקים לסיוע במימון הרכב עד לקבלת כספי הביטוח? מחפשים אפשרויות אשראי לרכישת רכב? בפורטל רק תבקש תוכלו להתרשם ממגוון פתרונות ואפשרויות מימון לרכב חדש ולרכב יד שנייה. אם אתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים, השאירו פרטי התקשרות בפורטל ונשמח לתת לכם שירות ללא התחייבות.