חברות מימון לרכב


אדם שחי מספיק שנים ומעט מעורה בכל מה שקורה בשוק המימון לרכב, יכול להעיד כי תמונת המצב הנוכחית שונה ב 180 מעלות ממה שהיה עד לא לפני הרבה שנים. פעם כשנהג רצה להחליף את האוטו שלו בעזרת סיוע כלכלי חיצוני, הוא היה פונה לבנק כיוון שזו הייתה האופציה היחידה. אך כיום כאמור המצב אחרת לחלוטין. אינספור חברות מימון לרכב חדרו לשוק ומציעות מגוון מסלולים ואפשרויות ללווה הפוטנציאלי, רק שיבוא אליהם, ייקח הלוואה ויקנה את הרכב הרצוי לו.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום

סכום נבחר ש"ח

50,000
20,000
200,000
המשך

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה
(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
חזרה

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שנייה
ליסינג
אחר
חזרה

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
חזרה

פרטי ההתקשרות

חזור
לחץ להמשך
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון
חזרה

בקשתך התקבלה והיא תיבדק בהקדם. בשעות הקרובות יחזרו אליך עם הצעה להלוואה למימון רכב שתתאין לצרכיך.

מה עושים ואיך יודעים למי הכי כדאי לפנות

כיום כמעט כל גוף שעוסק בהלוואות מציע מוצרי מימון לרכישת רכבים, מכל הסוגים והמחירים. התחרות הגדולה בענף מביאה לשיפור תנאיו של הלקוח ולהטבות משמעותיות לה הוא זוכה. על כל לקוח מתבצעת תחרות גדולה, וכל חברה רוצה למשוך אליה כמה שיותר לקוחות ולהגדיל את נתח השוק שלה.

ניתן לקבל תנאים נוחים מאוד על כל סכום ההלוואה הרצוי, בתנאי כמובן שלא מדובר בלקוח מאוד בעייתי שיש סיכון גדול לאי יכולת לעמוד בהחזרי ההלוואה. במצב כזה בכל מקרה סביר להניח שאף חברה לא תרצה לקחת עליו את הסיכון הזה, ולא תאשר לו הלוואה.

מצאו מבין חברות מימון לרכב רבות את ההצעה הכי טובה

רוצים להגדיל משמעותית את סיכוייכם לאישור הלוואה על רכב? מעוניינים לקבל את מלוא הסכום הדרוש לכם שמהווה את שווי הרכב שאתם חושקים בו? זקוקים למסלול הלוואה נוח עם פריסת תשלומים שתקל עליכם וריבית שלא תכביד? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לפורטל רק תבקש, הכתובת המקצועית, האמינה והטובה ביותר לקבלת הלוואות מהגופים המובילים בשוק.

לא להאמין כמה שזה פשוט! סך הכל נדרש מכם למלא את פרטי בקשתכם בפורטל וללחוץ על כפתור השליחה, זה הכל. מאותו הרגע הבקשה מגיעה לצוות רק תבקש – מימון והלוואות לרכב המנוסה, אשר בודק לאילו גופים היא רלוונטית, ופשוט מעביר אותה לכולם בו זמנית.

כך אתם זוכים לקבל מספר גדול של הצעות מעולות, משתלמות ואטרקטיביות ביותר, ויכולים לבחור את זאת שמתאימה לכם. לרחוב אתם יוצאים רק עם האוטו החדש, לא שניה אחת לפני כן, כשיש לכם את פורטל רק תבקש – מימון והלוואות לרכב לצידכם.