הלוואות לרכב למוגבלים בבנק


לעיתים מסוימות במהלך חייו, אדם יכול למצוא את עצמו בקשיים כספיים משמעותיים ואף להגיע למצב שבו חשבון הבנק שלו מוגבל. הגבלת חשבון כזאת מתבצעת כאשר יותר מעשרה צ׳קים בנקאיים של הלקוח חוזרים מסיבה של ״אין כיסוי״ במהלך של שנה אחת. כתוצאה מההגבלה, לא ניתן לקבל יותר אשראי מהבנק, להיכנס לאוברדראפט או לקבל פנקס צ׳קים.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום

סכום נבחר ש"ח

50,000
20,000
200,000
המשך

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה
(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
חזרה

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שנייה
ליסינג
אחר
חזרה

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
חזרה

פרטי ההתקשרות

חזור
לחץ להמשך
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון
חזרה

בקשתך התקבלה והיא תיבדק בהקדם. בשעות הקרובות יחזרו אליך עם הצעה להלוואה למימון רכב שתתאין לצרכיך.

ההשלכות של חשבון בנקאי מוגבל

בניגוד לדעה הרווחת, הגבלת חשבון לא בהכרח מראה על פשיטת רגל וחוסר טוטאלי במשאבים כספיים מצד הלקוח. בעלי עסקים ועצמאים, לדוגמא, שעושים פעילות רבה בצ׳קים יכולים להגיע למצב כזה תוך ימים ספורים בגלל חוסר ערנות ומחסור כספי בעובר ושב. כתוצאה מכך, הפעילות העסקית שלהם עומדת בפני קריסה – כל בעל עסק זקוק לקו אשראי מסוים לצורך הפעילות השוטפת.

במהלך תקופת ההגבלה, מתעורר קושי ללקוחות המוגבלים לנהל את החיים היומיומיים כרגיל. מכיוון שהם אינם אנשים אמידים, ישנו הרגל להסתמך על כרטיסי אשראי, מינוס אפשרי בחשבון והלוואות שוטפות במידת הצורך. רכישות בסכומים גבוהים, כגון רהיטים, מכשירי חשמל או אף רכב, הופכות להיות מסובכות בגלל צורך לממן אותן במזומן.

הלוואות לרכב למוגבלים בבנק

אנו יודעים כי רכב בישראל הוא מזמן אינו מוצר מותרות אלא רכוש שקיים ברוב משקי הבית. במידה ולקוח מוגבל מעוניין לרכוש מכונית במהלך תקופת ההגבלה, הוא יתקשה לעשות זאת ללא מימון חיצוני או פריסה לתשלומים. כפי שכבר אמרנו, הבנקים לא יאשרו הלוואה ללקוח מוגבל, לכן עליו לפנות לאפיקים אחריםץ

ישנם גופים פיננסיים חוץ בנקאיים שכן מציעים הלוואות לרכב למוגבלים, ואלו הם בדרך כלל חברות פרטיות שהרגולציה הבנקאית אינה חלה עליהם. יש לציין, כי לקוחות מוגבלים בבנקים מהווים סיכון אשראי גבוה במיוחד, לכן במקרה ואתם מעוניינים בהלוואה למוגבלים, העלויות של הריבית והעמלות יהיו גבוהות. עם זאת, תמיד עומדת האפשרות בפני הלווים למחזר את ההלוואה או לפרוע אותה לחלוטין כאשר תסתיים תקופת ההגבלה.

מתי כדאי לקחת הלוואות לרכב למוגבלים בבנק?

כמובן, שהאפשרות הטובה ביותר בזמן תקופת ההגבלה היא לוותר על רכישות גדולות, להימנע מהרפתקאות פיננסיות ולחכות עד תום הזמן הבעייתי. אבל רכישת רכב יכולה להיות לעתים הכרחית לצורך עבודה או צורך דחוף אחר. בכל אופן, מומלץ לבצע רכישת רכב בזמן הגבלה אך ורק בליווי מומחים בתחום האשראי.

אנו באתר רק תבקש הלוואות עובדים עם גופים גדולים ובעלי מוניטין בתחום של הלוואות לרכב למוגבלים. במידה ואתה רוצה לקבל אינפורמציה נוספת, השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ונחזור אליך במהירות האפשרית.