אפשרויות ליסינג


רכב שעל לוחית הרישוי שלו כתובה המילה ליסינג

 

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום

סכום נבחר ש"ח

50,000
20,000
200,000
המשך

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה
(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
חזרה

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שנייה
ליסינג
אחר
חזרה

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
חזרה

פרטי ההתקשרות

חזור
לחץ להמשך
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון
חזרה

בקשתך התקבלה והיא תיבדק בהקדם. בשעות הקרובות יחזרו אליך עם הצעה להלוואה למימון רכב שתתאין לצרכיך.

העלויות הגבוהות של כלי רכב בארץ מביאות את הלקוחות הפוטנציאליים לחפש דרכים יצירתיות למימון רכישת רכבים חדשים ומשומשים. אחת השיטות שהפכה להיות פופולארית מאד בשנים האחרונות היא שיטת הליסינג.

מימון רכב בשיטת ליסינג – איך זה עובד?

כאשר אדם זקוק לרכב בשביל עבודתו או לצרכים פרטיים אחרים, יש באפשרותו לרכוש רכב חדש מסוכנות או רכב יד שנייה בשוק הפרטי. לשתי האופציות הללו יש חיסרון משמעותי בכך שהן כרוכות בהוצאה כספית גבוהה למדי כבר בשלב הראשוני. במידה ואותו אדם בוחר לממן את הרכישה על ידי הלוואה בנקאית, הרי שהוא חוסם במידה רבה את המסגרת הבנקאית שלו וגם מחויב בתשלום של ריבית ועמלות נוספות.

חברות הליסינג מציעות ללקוחות פתרון אחר על ידי השכרה לטווח ארוך של הרכב המבוקש. כאשר אדם מגיע ובוחר את הרכב המבוקש מתוך מלאי קיים של חברת הליסינג, הוא משלם אך ורק מקדמה קטנה יחסית (בגובה של כ-10% משווי הרכב). במעמד החתימה על העסקה נקבעים גם התנאים האחרים של הליסינג, תקופת ההשכרה וסכום התשלום החודשי. למעשה, הלקוח משלם רק על השימוש השוטף ברכב וגם מקבל אפשרות חוץ בנקאית משתלמת במיוחד למימון השימוש.

כאשר מסתיימת תקופת הליסינג, הלקוח יכול בדרך כלל לבחור בין שלוש אפשרויות – לסיים את העסקה ולהחזיר את הרכב, לרכוש את הרכב באמצעות אחד ממסלולי המימון או להחליף את הרכב לאחר.

אפשרויות ליסינג תפעולי

ישנן שתי שיטות ליסינג עיקריות אשר זמינות ללקוחות השונים בהתאם להעדפות והמאפיינים שלהם. השיטה הראשונה היא ליסינג תפעולי שפופולארי למדי בחברות עסקיות אשר אינן מחזיקות ציי רכב או שמא אינן מעוניינות לטפל ברכבים באופן עצמאי.

במסגרת ליסינג תפעולי, הרכב נשאר רשום על שמה של חברת הליסינג והיא זו שגם אחראית על כל הטיפולים השוטפים וההוצאות האחרות שכרוכות באחזקת רכב – רישיונות, אגרות, ביטוחים ועוד. המצב הזה הוא נוח במיוחד ללקוחות העסקיים משום שההוצאה על ליסינג הינה מוכרת במס ואין להם גם צורך להחזיק אנשי מקצוע שמטפלים ברכבים של העובדים.

עלויות הליסינג התפעולי הן גבוהות יותר מאופציות אחרות של ליסינג וזאת בגלל שהתשלומים נגבים לא רק על שימוש שוטף ברכב אלא גם על כל מערך השירותים הנלווים. עם זאת, לקוחות רבים בוחרים באופציה זו כדי לחסוך זמן ולהסיר דאגות מיותרות שאינן נוגעות לעיסוק העיקרי שלהם.

יש לציין, כי קיימות אופציות רבות של ליסינג תפעולי בשוק והמחירים יכולים להיות שונים למדי בין חברה לחברה. חשוב מאד לבדוק את הסעיפים בחוזה הליסינג התפעולי והתחומים שאותם החברה לוקחת לאחריותה, אחרת הלקוח יכול להגיע למצב לא נעים בשלב מאוחר יותר. בעזרת פורטל רק תבקש מימון רכב תוכל לעשות השוואה בין האפשרויות האטרקטיביות של ליסינג תפעולי בהתאם להעדפות שלך.

אפשרויות ליסינג פרטי

שיטה אחרת, שמתאימה יותר לאנשים פרטיים ולא לחברות פרטיות, היא הליסינג הפרטי או המימוני. בניגוד לליסינג התפעולי, במקרה זה הרכב נרשם על שמו של הנהג וגם כל התשלומים השוטפים נופלים על כתפיו. כמובן שההבדל הזה מתבטא בצורה משמעותית במחיר והעלות החודשית של הליסינג הפרטי היא נמוכה יותר.

ליסינג פרטי היא אפשרות טובה למדי לאנשים שאין ברשותם הון עצמי גבוה ואינם מעוניינים לקחת הלוואה מהבנק לצורך רכישת רכב חדש. שיטה זו מאפשרת להם לקבל רכב חדש או יד שנייה לבעלותם בתשלום חודשי לא גבוה וגם להחליף את הרכב בסיום תקופת ההשכרה. בנוסף לכך, ישנו יתרון ברור ברכישה מחברה מוכרת שמציעה לרוב אחריות גם על רכבים משומשים וזאת בניגוד לקנייה בשוק הפרטי שיכולה להתברר כ"חתול בשק".

עם זאת, כמובן שלא כל חברות הליסינג מציעות שירות אטרקטיבי ומקצועי ללקוחות. חשוב לעשות השוואה ולבדוק את האפשרויות השונות שקיימות בשוק. אתר רק תבקש מימון רכב מציע לך לסקור את אפיקי הליסינג הפרטי השונים בלי שום עלות נוספת ולחסוך בכך זמן רב.

פורטל רק תבקש מימון רכב עובד עם חברות ליסינג מוכרות ובעלות מוניטין רב בכל רחבי הארץ. באמצעות האתר תוכל לעשות השוואה בין כל ההצעות הזולות והמשתלמות ביותר בשוק. המומחים שלנו יעזרו לך להתאים את העסקה הטובה ביותר לצרכים שלך בלי שום עלות או התחייבות. במידה ואתה מחפש עסקת ליסינג משתלמת, השאר את פרטיך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני בהקדם.