מימון לרכב חדש


מימון לרכב חדש

קניית מכונית מדגם מתקדם הוא אחת השאיפות של מרבית האנשים. מעבר לעובדה שנעים יותר לנהוג במכונית חדשה ושהיא כוללת בדרך כלל אבזור מתקדם המגביר את הנוחות, ניתן למצוא עוד מגוון סיבות לשאיפה כאמור: מיעוט תקלות, הקטנת ההוצאות אל ביקורים במוסך ואפשרות למכור את הרכב בעתיד במהירות רבה יחסית.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

בשנים האחרונות מציעות חברות שונות מימון רכבים המגיע לעיתים עד מלוא סכום הרכישה. קונים פוטנציאלים יכולים להתאים לעצמם את סכום ההלוואה הרצוי להם תוך בדיקת ההצעות של החברות השונות ובחינה שלהן על ידי מחשבון מימון לרכב, המאפשר להם לבדוק מה גובה ההחזרים החודשיים הצפויים.

מחשבוני מימון לרכב

לאומי
פועלים
אתר מחשבונים לעם

מימון לרכב חדש קל יותר, נוח יותר, זול יותר

אחת הסיבות החשובות לעלייה המתמדת במספר המכוניות כאמור הנרכשות מדי שנה היא העובדה שחברות רבות המייבאות ומשווקות אותן מציעות לרוכשים פוטנציאליים הלוואות בתנאים מצוינים ובפריסה לתקופה ארוכה יחסית, המקלות על הרכישה. מימון רכב חדש באמצעות הלוואות כאמור הופך את הרכישה לקלה ונוחה הרבה יותר ממה שהיה מקובל בעבר.

הלקוח זוכה ברכב חדש לחלוטין עם כל היתרונות שצוינו לעיל ואלו החברה מגדילה את המכירות שלה תוך נטילת סיכון קטן יחסית לאבדן הסכום. בדרך כלל משולמת המקדמה באמצעות טרייד אין על רכב ישן, ויתרת הסכום משולמת בפריסה של מספר שנים, כאשר הרכב עצמו משועבד להלוואה עד לסיום המלא שלה.

מימון רכבים ומקדמות

חברות רבות הבינו כי אחת הבעיות המטרידות רוכשים פוטנציאליים היא הצורך במקדמה גבוהה יחסית על מנת לבצע רכישת מכונית. עם הזמן מצאו החברות הללו את הדרך להקטין את סכום המקדמה, ואף להימנע במקרים רבים מגביית מקדמה כתנאי לרכישת מכונית. מימון לרכב חדש אינו כולל, ברוב המקרים, גביית סכום משמעותי זה.

ניתן, עם זאת, במקרים רבים, לשלם מקדמה באמצעות העברת המכונית הישנה של הרוכש לרשות החברה, ובכך להקטין את סכום ההלוואה.

מחשבון מימון לרכב – בירור עלות מול תועלת

מעבר להשוואת מחירי המכוניות בין החברות השונות הפועלות בשוק. חשוב מאוד להשוות בין ההלוואות השונות שאלה מציעות. על מנת להקל על ההשוואה, ניתן להשתמש בטבלאות מיוחדות המסייעות לחשב את גובה התשלום החודשי להחזר ההלוואה עבור מימון רכב חדש.

פורטל רק תבקש מציע לגולשים מחשבון מימון לרכב או לכל מטרה אחרת. המחשבון ידידותי ונוח לשימוש. כל מה שצריך הוא להזין את גובה ההלוואה, את מספר החודשים הרצוי, את הריבית המוצעת ותנאים נוספים, וסכום ההחזר החודשי יחושב באופן אוטומטי.

מימון רכב חדש – הלוואה או ליסינג

למען האמת, זו וגם זו הן שיטות לגיטימיות להציע מימון רכבים ללקוחות פוטנציאליים. אלא שהראשונה, נטילת הלוואה בהחזרים חודשיים, עשויה להיות זולה יותר. החברה המממנת איננה מחויבת לדבר, למעט האחריות המתבקשת. בשיטה השנייה הרכב אמנם מצוי אצל הלקוח, אבל מעת לעת הוא מקבל טיפולים ו/או תיקונים שונים מהחברה והלקוח חוסך לעצמו כסף רב.

פורטל רק תבקש מציע לגולשים מגוון רחב של הלוואות מימון לרכב חדש מגופים שונים. ניתן להשוות בין התנאים שמציבות אותן חברות להלוואה דומה ובין סכומי ההחזר החודשי. השאירו פרטיכם כעת ותוכלו לחסוך לעצמכם זמן ולא מעט ממון.