אפשרויות מימון לרכב


שוק הרכב בישראל ידוע כיקר מאוד ביחס לשאר העולם, וזאת בשל מיסים מאוד גבוהים. עבור רכב חדש נדרש לשלם במקרה הזול ביותר כ-70 אלף ₪ עבור מכונית קטנה, וזה מטפס בהתאם לרכב ועשוי להגיע לסכומים של מאות אלפים לרכבים יוקרתיים וכדומה. ידוע כי משכורת ממוצעת במשק הישראלי לא מגיעה אפילו לתשע אלף ₪, ורבים מתקשים מאוד ברכישת אוטו חדש ואפילו יד שניה. לכן התפתחו מאוד אפשרויות מימון לרכב בישראל, שמאפשרות לרכוש רכבים בצורה יחסית נוחה.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום

סכום נבחר ש"ח

50,000
20,000
200,000
המשך

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה
(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
חזרה

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שנייה
ליסינג
אחר
חזרה

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
חזרה

פרטי ההתקשרות

חזור
לחץ להמשך
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון
חזרה

בקשתך התקבלה והיא תיבדק בהקדם. בשעות הקרובות יחזרו אליך עם הצעה להלוואה למימון רכב שתתאין לצרכיך.

הלוואה מהבנק או מחברה חיצונית

האופציה הנפוצה ביותר היא לגשת לאחד הבנקים, או לחברה חוץ בנקאית כגון חברות אשראי או פרטיות, ולהגיש בקשה להלוואה. הגופים הפיננסיים השונים מעניקים סיוע כלכלי עבור כל מטרה, ואתם השכיחות ביותר הינה עבור רכישה של רכב חדש או משומש. האפשרויות בתחום הזה רבות ומגוונות, וזאת בשל התחרות העזה שמתנהלת בין מתחרים רבים על ליבו וכיסו של כל לקוח. ניתן להשיג מסלולים נוחים שכוללים את הסכום המבוקש בתנאי החזר נוחים ובריבית נמוכה.

אפשרויות מימון לרכב נוספות – ליסינג

במיוחד בשנים האחרונות האופציה הזו הופכת נפוצה, למרות שהיא קיימת כבר זמן רב בשוק. בשיטת הליסינג לוקח הנהג את הרכב כסוג של השכרה לתקופה מסוימת של בד"כ שלוש שנים. בליסינג מימוני נשלם מקדמה משווי הרכב, וכל זמן שחוזה ההשכרה בתוקף יהיו תשלומים חודשיים קבועים. כשהתקופה הזו מסתיימת ישנה אופציה לרכוש את הרכב עם ניכוי התשלומים.

בליסינג תפעולי הרכב מושכר לכל דבר ועליו משלמים תשלומי הוצאות שוטפות באופן חודשי, ובסוף התקופה נפרדים מהרכב והוא שב לחברת הליסינג.

חסכו המון זמן והרבה מאוד כסף, ופשוט תנו לנו למצוא לכם את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם. בפורטל רק תבקש אנו עובדים עם המוסדות המובילים במשק וכל החברות המוכרות, ומעבירים בשמכם את הבקשה להלוואה בו זמנית לכולן.

מלאו פרטיכם בחינם וללא התחייבות, שלחו אותה אלינו על ידי לחיצה על כפתור שלח, ואנחנו נעשה עבורכם את העבודה. נמצא לכם בזמן קצר הצעות אטרקטיביות, ותוכלו להנות כבר בזמן הקרוב מהלוואה מצוינת עם החזרים נוחים וריבית נמוכה, ותזכו לנהוג ברכב שרציתם זמן רב.