לידים להלוואות לעסקיםבעלי עסקים קטנים ובינוניים סובלים ממצוקת אשראי קשה, הם מחפשים באינטרנט מקורות מימון ואשראי נוספים, וכדי להגיע אליהם ולהציע להם הלוואה לעסק כדאי גם לך לרכוש דרכנו לידים איכותיים ובלעדיים בהלוואת לעסקים.

באנר לידים הלוואות לעסקים

אנחנו בפורטל “רק תבקש הלוואות לעסקים” מתמחים בייצור לידים להלוואות לעסקים, לרבות הלוואות להקמת עסק חדש, הלוואות ייעודיות לעסק קיים, הלוואות דרך קרנות מימון בערבות המדינה ועוד. פיתחנו מודל מתקדם לייצור לידים מפולחים, אלו לידים חמים און ליין שאנו מייצרים באמצעות טכניקות שונות ולגיטימיות, ואתה יכול לרכוש דרכנו את הלידים בבלעדיות וליהנות מיתרונות רבים ומשמעותיים.

איך אנחנו מייצרים לידים איכותיים ובלעדיים בהלוואות לעסקים?

כדי לייצר לעסק שלך לידים להלוואות לעסק חדש או קיים, אנחנו מפעילים רשת של אתרים המקודמים בגוגל ובשאר מנועי החיפוש. גולשים רבים נחשפים לאתרים שלנו המקודמים במילות המפתח השכיחות ביותר, כך אנחנו זוכים לטראפיק גבוה, והגולשים שמבקרים באתרים שלנו משאירים פרטים ליצירת קשר עם מידע על ההלוואה שהם זקוקים לה.

כך בפועל אנחנו מייצרים לידים חמים און ליין, ואתה יכול לקנות את הלידים דרכנו כדי לשפר את יחס ההמרה, להפוך את הלידים ללקוחות בפועל, ליהנות מיתרונות משמעותיים בשוק התחרותי ולעסוק בנושאי הליבה של העסק במקום לבזבז משאבים וזמן בניהול קמפיינים, קידום אורגני ועוד.

בנוסף על רשת האתרים המקודמים אורגנית בגוגל, אנו מנהלים קמפיינים מוצלחים במנועי החיפוש, בראשם כמובן גוגל (פרסום ממומן בשיטת PPC), מנהלים קמפיינים ממומנים ברשתות החברתיות הרלוונטיות ביותר כמו פייסבוק ואינסטגרם, מפרסמים תוכן שיווקי באתרי התוכן והחדשות המובילים בארץ, מפרסמים כתבות באמצעות טאבולה ואאוטבריין, מפרסמים מודעות ביוטיוב ועוד.

גולש שנחשף לכתבות, לפרסומים ולאתרים שלנו מקבל מידע איכותי ועדכני על הלוואות לעסקים, בדיוק כפי שהוא חיפש. הגולש יכול להשאיר פרטים ליצירת קשר ועליו למלא שאלון לבדיקת זכאותו לקבלת ההלוואה. השאלון כולל פרטים אישיים כמו שם, אזור מגורים, סטטוס, ת”ז ומין, ובנוסף יש למלא מידע על ההלוואה עצמה כמו מטרה, סכום, תקופה, הכנסה חודשית ונכסים (לבדיקת יכולת החזר), מידע על חשבון בנק מוגבל, הוצאה לפועל, שיקים חוזרים בבית העסק ועוד.

לאחר שהגולש שלח את הטופס אנו מבצעים בדיקה מעמיקה כדי לוודא שהליד שאתה מקבל הוא חם ואיכותי. לכן, אנחנו חוסכים ממך את כל ההתעסקות בשיווק דיגיטלי ואינך צריך להשקיע סכומים גבוהים בקידום אורגני וממומן של הנכסים הדיגיטליים שלך. קניית לידים להלוואות לעסקים מאפשרת לך להתמקד בנושאי הליבה של העסק ולהפוך את הלידים החמים, האיכותיים והבלעדיים לעסקאות וללקוחות בפועל.

אנו מתמחים בייצור לידים להלוואות לעסקים בתחומים הבאים:

לידים להלוואות לעסק חדש אנחנו מייצרים לידים חמים ואיכותיים להלוואות לעסק חדש, כל הלידים עוברים טיוב על מנת להבטיח לעסק שלך לקוחות פוטנציאליים הזקוקים להלוואה ומעוניינים לקבל הצעה משתלמת.

לידים להלוואות בערבות המדינה – אנחנו מתמחים גם בייצור לידים להלוואות בערבות המדינה, ישנם בעלי עסקים רבים המחפשים מידע בנושא זה ברשת האינטרנט, הם מגיעים לאתרים ולפרסומים שלנו וכך אתה מקבל לידים מפולחים וחמים שקל להפוך ללקוחות בפועל.

לידים להלוואות לעסק קיים – קניית לידים להלוואות לעסק קיים מאפשרת לך להתמקד בנושאי הליבה של העסק. יש ביקוש גבוה להלוואות לעסקים קיימים ובאמצעות קניית לידים חמים דרכנו אתה משיג יתרון חשוב על פני המתחרים.

לידים להלוואות מקרן הלוואות לעסקים – מצוקת האשראי הקשה מאלצת את בעלי העסקים לחפש מקורות מימון חדשים. אחד החיפושים הפופולריים ברשת, בדגש על גוגל, הוא בנושא הלוואות מקרן ההלוואות לעסקים בערבות המדינה. אנחנו מייצרים את הלידים האיכותיים והחמים ביותר ואתה מקבל מאיתנו זרם בלתי פוסק של לידים, בהתאם לחבילה שבחרת.

מה כלול במידע של לידים להלוואות לעסקים?

חשוב להדגיש כי אנחנו יכולים לבנות שאלון זכאות וטופס און ליין לקבלת הצעה להלוואות לעסקים ברזולוציה הנחוצה לעסק שלך. גולשים המבקרים באתרים שלנו ונחשפים למודעות הפרסום שלנו מעוניינים לקחת הלוואות לעסקים, לכן הם נחשבים לקהל לקוחות שבוי. בעלי העסקים הזקוקים להלוואות ממלאים טופס קצר ומשאירים פרטים הנחוצים עבורך כדי לבדוק את נתוני האשראי ולהתאים עבורם הלוואה.

הליד שאתה מקבל מאיתנו כולל שם של בעל העסק, אזור, הכנסה חודשית, נכסים, חשבון בנק, כרטיסי אשראי, סוג ומטרת ההלוואה, סכום מבוקש ועוד.

המומחים שלנו עונים על השאלות שלכם על רכישת לידים להלוואות לעסקים

איך אתם מייצרים לידים להלוואות לעסקים?

💡 אנו מתמחים בייצור לידים איכותיים להלוואות לעסקים דרך מספר מקורות - לידים אורגניים מרשת אתרים איכותית בתחום הפיננסים, פרסום ממומן - פייסבוק וגוגל, שיווק במדיה דיגטלית ועוד. לקבלת פרטים פנו אלינו

כמה עולה ליד להלוואות לעסקים?

💡 המחיר משתנה ותלוי במספר גורמים - סוג וגודל החבילה שתהיה מעונין לרכוש, אם מדובר בלידים לעסקים בלעדיים או מחולקים, תחום הליד ועוד. לקבלת הצעה פנה אלינו עוד היום.

מה זה ליד איכותי בהלוואות לעסק?

💡 לפי תפיסתנו ליד איכותי בהלוואות לעסקים הוא ליד שמעל הכל עומד בדרישות הלקוח שלנו. אנחנו מתמחים בהתאמת הלידים לצורכי העסק שלכם. כך שתקבלו לידים לעסקים חמים, מסוננים ומטויבים על פי הפרמטרים שחשובים לכם.

איזה סוגי לידים יש בהלוואות לעסקים?

💡 אנחנו מתמחים בגיוס לידים בהלוואות לעסקים בכל התחומים - לידים לעסקים בהקמה, לידים לעסק קיים, לידים להלוואות לעסקים מקרן בערבות המדינה, וגם גיוס הון בנקאי וחוץ בנקאי. לקבלת פרטים פנה אלינו עוד היום.

באיזה מודל אתם עובדים במכירת לידים להלוואות לעסקים?

💡 בשונה מחברות אחרות בתחום, הלידים שאנחנו מוכרים לא רק מסוננים הם גם מטויבים! ויותר מזה הם מטובים תוך כדי התחשבות בצורכי הלקוח שלנו וסוג הלידים שהוא מעוניין לקנות. לקבלת פרטים נוספים פנו אלנו.

קניית לידים להלוואות לעסקים מבטיחה לך יתרונות רבים – צור איתנו קשר לתיאום פגישה ואנחנו נסייע לך לבחור חבילה משתלמת לקניית לידים איכותיים וחמים בבלעדיות מלאה.