מתי כדאי לבחור בכרטיס אשראי חוץ בנקאי

על פי המלצות ועדת שטרום הוחלט לצמצם את מסגרות האשראי בכרטיסי האשראי שהונפקו על ידי הבנקים, במטרה להקל על הליך הפרדת חברות כרטיסי האשראי מהבנקים וכדי לעודד תחרות בשוק השירותים הפיננסיים.

מאחר שרוב הישראלים מעדיפים לשלם בכרטיס האשראי שלהם, צמצום המסגרת בכרטיס שהונפק על ידי הבנק עשוי להקשות על רבים מהאזרחים, ובמיוחד למי שתכנן לבצע רכישה גדולה בתשלומים באמצעות כרטיס האשראי שלו. כיום, אפשר להוציא כרטיס אשראי חדש דרך הבנק או דרך אחת מחברות כרטיסי האשראי, וכדי לקבל מסגרת גדולה וליהנות מיתרונות נוספים כדאי לשקול הוצאת כרטיס אשראי חוץ בנקאי, בנוסף לכרטיס הקיים מהבנק.

מה מציעות חברות אשראי חוץ בנקאי?

חברות האשראי החוץ בנקאי מעוניינות להגדיל את מספר הלקוחות שלהם ולהתחרות בבנקים בשוק השירותים הפיננסיים. חשוב לזכור כי לקוח המחזיק בכרטיס אשראי חוץ בנקאי נהנה ממסגרת נוספת שאינה משפיעה על האובליגו שלו בבנק, ובנוסף הוא יכול לקחת הלוואות חוץ בנקאיות נוחות בריבית שיכולה להתחרות בריביות הנהוגות בבנקים. מה מציעות חברות כרטיסי האשראי השונות? לפניכם מידע על האפשרויות הממתינות לכם בשוק כרטיסי האשראי החוץ בנקאי:

כרטיס אשראי חוץ בנקאי ישראכרט – ישראכרט מציעה מגוון כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים, ניתן להצטרף לאחר מהמועדונים וליהנות מהטבות שונות. כרטיס אשראי של ישראכרט נחשב ליוקרתי, אפשר לצרף אותו בקלות לארנק דיגיטלי ולאפליקציות תשלומים כמו גוגל פליי, לנהל הוראות קבע אונליין, לעקוב בנוחות אחר התשלומים, לקחת הלוואות לכל מטרה עד 200,000 ₪ לתקופה של עד 84 חודשים, ויש שלל הטבות משתלמות ללקוחות החדשים והקיימים.

כרטיס אשראי חוץ בנקאי לאומי – לאומי קארד החליפה את שמה ל-MAX, החברה מציעה מגוון רחב של כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים, חלקם כוללים אפשרות לקבל כסף חזרה בכל קנייה. המצטרפים לכרטיס אשראי חוץ בנקאי לאומי נהנים משורת הטבות כמו צבירת נקודות או כסף בכל קנייה והזמנה, שלל מבצעים והטבות לאורך כל ימות השנה, מסגרת אשראי נוספת, פתרונות אשראי חכמים, שירותים פיננסיים בדיגיטל והלוואות נוחות לכל מטרה עד 150,000 ועד 84 תשלומי החזר.

כרטיס אשראי חוץ בנקאי כאל –  כאל מציעה כרטיס אשראי חוץ בנקאי ללקוחות כל הבנקים, לרבות כרטיסי אשראי המשויכים למועדונים שונים. הכרטיס של כאל מבטיח הטבות רבות בבתי עסק בארץ ובחו"ל, מועדון צרכנות, אפשרות להחזר כספי על קניות, אפשרות לפריסת תשלומי החיוב החודשיים ומגוון הלוואות לכל מטרה.

כרטיס אשראי חוץ בנקאי בינלאומי – מגוון כרטיסי אשראי המעניקים שורת הטבות הניתנות על ידי חברת האשראי שהנפיקה את הכרטיס (כאל, דיינרס, MAX, ישראכרט ואמריקן אקפרס.

כרטיס אשראי חוץ בנקאי בנק הדואר – בנק הדואר מציע כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים, זהו כרטיס נטען רב מטבעי המתאים לשימוש בארץ ובחו"ל המאפשר שליטה מלאה בהוצאות ויש מגוון הטבות.

איך תבחר כרטיס אשראי חוץ בנקאי מומלץ?

כדי לבחור נכון כרטיס אשראי חוץ בנקאי מומלץ לצאת למסע קניות ולהשוות את התנאים של החברות השונות. חשוב לאפיין את הרגלי הצריכה, לבדוק את כדאיות ההצטרפות לכרטיס השייך למועדון לקוחות כלשהו, לדוגמה כרטיס המעניק נקודות למי שטס הרבה או כרטיס עם החזר כספי לאחר קניות בארץ ובחו"ל, וכדאי לבדוק מהם דמי הכרטיס החודשיים, איזה הטבות מקבלים, מהי מסגרת האשראי, אפשרות לקחת הלוואות (כדאי לבדוק מהם תנאי ההלוואה לכל מטרה והאם צריך ערבים וביטחונות), אפשרות לפריסת תשלומי החיוב ושירותים פיננסיים אחרים. כמו כן, כדאי לבדוק איזה כרטיס אפשר לקבל מהחברה, מה העמלות, נוחות האפליקציה והממשקים באזור האישי כדי לעקוב אחר ההוצאות, זמינות המוקד במקרה של גניבת או איבוד הכרטיס ועוד.

כך תמצא אשראי חוץ בנקאי לעסקים בתנאים הטובים ביותר

חברות כרטיסי האשראי מנפיקות כרטיס אשראי חוץ בנקאי לעסקים, ולא רק ללקוחות פרטיים. הכרטיס החוץ בנקאי המיועד לעסקים הינו אמצעי תשלום נוח, זמין ויעיל, הוא מקל על תזרים המזומנים בבית העסק, מעניק מסגרת אשראי חוץ בנקאית ללא השפעה על האובליגו בבנק, וניתן לשלם בו בארץ ובחו"ל.

חשוב לדעת כי כרטיס אשראי חוץ בנקאי לעסקים מאפשר לבעלי העסקים לשלם חשבונות (ארנונה, חשמל, אינטרנט, טלפונים, אגרות וכד'), הוא מתאים לתשלום לרשויות המס, לרכישת ביטוחים לעסק ועוד.

מה מציעים cal הלוואות?

כרטיס אשראי חוץ בנקאי cal מעניק מסגרת אשראי נוספת לזו של הבנק, ובנוסף יש אפשרות לקחת הלוואות מסוגים שונים, למשל הלוואה מיידית עד 200,000 ₪ ועד 84 תשלומים חודשיים, בריבית שנתית מתואמת של 8.5%. בעלי כרטיס אשראי חוץ בנקאי cal נהנים מפתרונות אשראי נוספים כגון:

 • תוכנית גמישה לחיוב חודשי קבוע.
 • תוכנית קרדיט חו"ל המאפשר לחלק מראש את תשלומי החיוב בגין הוצאות וקניות בחו"ל.
 • אפשרות לפריסת חיוב חודשי למספר תשלומים.
 • כרטיס CalChoise המאפשר לבחור בכל חודש את סכום החיוב, בהתאם למצב החשבון בבנק וליכולת ההחזר.

בדוק זכאותך לכרטיס אשראי חינם

אם אתה מעוניין להוציא כרטיס אשראי חוץ בנקאי חדש ללא כל עלות, אנא בדוק את זכאותך לכרטיס אשראי חינם באמצעות לחיצה על הקישור או מלא פרטים ליצירת קשר בטופס שבתחתית העמוד. עליך לזכור כי לכרטיס אשראי חוץ בנקאי יש יתרונות רבים ומשמעותיים עבורך, ומעבר לנוחות השימוש והרכישות בעזרת הכרטיס החכם תוכל ליהנות מהטבות שונות, ממבצעים ייחודיים, ממסגרת אשראי נוספות לזו של הבנק ובקליק מהיר אתה יכול לקחת הלוואה לכל מטרה בריבית משתלמת, ולתקופת החזר ארוכה עד 84 חודשים.

גם לך מגיע! איך להנפיק כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים

אם אתה מוגבל בבנק, לא תוכל להוציא כרטיס אשראי חדש דרך הבנק, וגם תהיה מוגבל מבחינת רכישות בכרטיס האשראי הבנקאי. לכן, אם הבנק הודיע לך כי חשבון העובר ושב שלך מוגבל, כדאי לך לשקול כרטיס אשראי חוץ בנקאי. הכרטיס החוץ בנקאי יכול לסייע לך בתקופה המאתגרת והמורכבת עקב החשבון המוגבל מאחר שיש לך מסגרת חוץ בנקאית ותוכל לשלם באמצעות הכרטיס חשבונות שונים, לשלם בסופר ובתחנות הדלק ועוד.

כדי שחברת האשראי תוציא לך כרטיס אשראי חדש עליך להתחייב לעמוד בתשלומים החודשיים, וגובה המסגרת ייקבע לאחר בדיקת דירוג או חיווי אשראי, היסטוריית האשראי שלך, שכר חודשי בשלושה חודשים אחרונים, מאפיינים אישיים ופרמטרים נוספים.

כרטיס אשראי חוץ בנקאי יתרונות וחסרונות

יתרונות:

 • כרטיס אשראי חוץ בנקאי ללא דמי כרטיס, בדרך כלל בשנה הראשונה בלבד.
 • אפשר להוציא כרטיס אשראי חוץ בנקאי ללא עמלות.
 • כרטיס אשראי חוץ בנקאי מאפשר מסגרת גבוהה מעבר לזו של חשבון הבנק.
 • מגוון רחב של כרטיסי מועדון.
 • הטבות משתלמות למחזיקי כרטיס אשראי חוץ בנקאי.
 • שירותים פיננסיים נלווים.
 • אפשר לקחת הלוואה חוץ בנקאית ללא ערבים וביטחונות, בדרך כלל עד 200,000 ₪.

חסרונות:

 • התנהלות מול שני גופים (בנק וחברת כרטיסי האשראי).
 • קשה יותר לעקוב אחר ההוצאות החודשיות.
 • שימוש לא מבוקר בכרטיס המביא להוצאות גבוהות ולהגדלת המינוס בבנק.
 • ריבית פיגורים גבוהה.

המומחים שלנו עונים על השאלות שלכם

מה ההבדל בין מסגרת אשראי למסגרת חשבון?

💡 מסגרת חשבון (אובליגו) היא מסגרת האשראי שהבנק מקצה לך, בדרך כלל בהתאם לגובה המשכורת החודשית. מסגרת אשראי היא מסגרת נוספת לזו של חשבון העו"ש בבנק, וכאשר מוצאים כרטיס אשראי חוץ בנקאית זוכים מסגרת נוספת, בדרך כלל גדולה יותר מזו שהבנק מצבי במסגרת החשבון.

כרטיס אשראי חוץ בנקאי מה זה?

💡 כרטיס אשראי המונפק על ידי אחד מחברות כרטיסי האשראי, שלא דרך הבנק. כרטיס אשראי חוץ בנקאי משווק על ידי חברות כרטיסי האשראי, זהו אמצעי תשלום נפוץ והכרטיס מעניק מסגרת אשראי נוספת לזו של הבנק, הטבות שונות וניתן לקחת באמצעותו הלוואה לכל מטרה בריבית נוחה.

מהו כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים?

💡 כרטיס אשראי המונפק לבעלי חשבונות מוגבלים בבנק, יש להתחייב להחזר החיוב החודשי, והכרטיס מאפשר לעמוד בהוצאות השוטפות כאשר אין אפשרות להשתמש בחשבון הבנק בגלל ההגבלה עליו.

מה ההבדל בין כרטיס אשראי בנקאי לחוץ בנקאי?

💡 כרטיס אשראי בנקאי מונפק על ידי הבנק בו יש לך חשבון עובר ושב, והמסגרת שלו מוגבלת בהתאם לשכר ולהחלטת הבנק. כרטיס אשראי חוץ בנקאי מונפק ישירות על ידי חברות כרטיסי האשראי, הוא אינו משפיע על האובליגו בבנק וניתן לקבל מסגרת אשראי נוספת לזו של הבנק, לקחת הלוואות, לפצל את החיוב החודשי לתשלומים ועוד.

למי יכול להתאים כרטיס אשראי חוץ בנקאי?

💡 כרטיס אשראי חוץ בנקאי מתאים לכולם, גם למוגבלים בבנקים. הכרטיס החוץ בנקאי מאפשר לרכוש מוצרים ושירותים בתשלומים נוחים, הוא מעניק מסגרת אשראי נוספת וניתן להשתמש בו בבתי עסק בארץ ובחו"ל, לרכוש מוצרים אונליין וכו'.

רוצה לבדוק את זכאותך לכרטיס אשראי חוץ בנקאי? צור קשר והמומחים של רק תבקש יחזרו אליך עם כל הפרטים ויסייעו לך להוציא כרטיס אשראי חוץ בנקאי העונה על הצרכים הייחודיים שלך.

מחפש הלוואה חוץ בנקאית בתנאים נוחים? מלא את סכום ההלוואה שאתה צריך מטה:

בחר כמה כסף אתה צריך?

10,000
כתוב סכום ולחץ להמשך
המשך

באיזה בנק מתנהל החשבון שלך?

בנק הפועלים
לוגו בנק הפועלים
בנק לאומי
לוגו בנק לאומי
בנק מזרחי
לוגו בנק מזרחי
בנק דיסקונט
לוגו בנק דיסקונט
בנק איגוד
לוגו בנק איגוד
בנק אוצר החיל
לוגו בנק אוצר החייל
בנק יהב
לוגו בנק יהב
הבנק הבינלאומי
לוגו הבינלואמי
בנק הדואר
לוגו בנק הדואר
יובנק
לוגו בנק יובנק
בנק ירושלים
לוגו בנק ירושלים
בנק מסד
לוגו בנק מסד
פאגי
לוגו בנק פאגי
ערבי ישראלי
לוגו בנק בנק-ערבי-ישראל
פפר
לוגו בנק פפר
one zero
לוגו בנק one zero
אין חשבון בנק
באנר אין חשבון בנק
בנק שלא ברשימה
באנר בנק לא מהרשימה
חזרה

פרטי ההתקשרות

חזרה
המשך
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

מהי מטרת ההלוואה

קניית רכב
משכנתא לדירה
שיפוץ לדירה
סגירת חובות
חופשה
אירוע
הלוואה לעסק
מטרה אחרת
חזרה

איזה כרטיס אשראי יש לך?

ויזה
לוגו ויזה
ישראכרט
לוגו ישרכרט
מאסטרקרד
לוגו מאסטרקרד
אמריקן אקספרס
לוגו אמריקן-אקספרס
דיינרס
לוגו דיינרס
דיירקט
לוגו דיירקט
אחר
באנר כרטיס אשראי אחר
אין כרטיס
באנר אין כרטיס אשראי

האם לבן/בת זוגך יש כרטיס אשראי?

כן
לא
חזרה

איזה רכב תהיה מעוניין לקנות?

חדש
יד שנייה
אופנוע חדש
אופנוע יד שניה

האם קיים רכב ברשותך?

קיים
לא קיים

מעוניין בטרייד אין או ברכב נוסף?

טרייד אין
רכב נוסף
חזרה

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה
(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מה הגיל שלך?

27
18
80
18
80

מצב משפחתי?

רווק
נשוי
גרוש
אלמן
חזרה

מהי ההכנסה החודשית שלך?

6,500
2,000
100,000
2,000
100,000

מצב תעסוקתי

שכיר
בעל עסק
גמלאי
לא עובד
חזרה

מה הותק התעסוקתי שלך?
(כמה שנים את/ה עובד/ת)
הזז את העיגול לבחירת שנות העבודה

1
0
20
חזרה
המשך

האם יש נכסים בבעלותך?
(משפר את דרוג האשראי)

דירה
בית פרטי
נכס מסחרי חנות/משרד
מגרש/קרקע
אין נכסים
אחר
חזרה

האם יש לך קרן השתלמות?

כן
לא

האם יש הלוואה על חשבון קרן ההשתלמות?

כן
לא

האם פדית את קרן ההשתלמות ב3 השנים האחרונות?

כן
לא
חזרה

האם לקחת הלוואה על חשבון קרן הפנסיה?

כן
לא
חזרה

האם בוצע פדיון של הפנסיה מחברות הביטוח ב 6 השנים האחרונות?

כן
לא
חזרה

האם יש לך קופת גמל?

כן
לא
חזרה

מהיכן אתה בארץ?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
חזרה

האם חזרו לך צ'קים או הוראות קבע בשנתיים האחרונות?

כן
לא
חזרה

האם אתה מוגבל בבנק?

כן
לא
חזרה

האם יש הלוואה נוספת?

כן
לא

בחר את סכום ההלוואה

30,000
3,000
400,000

האם קיבלת בתקופה האחרונה סירוב מהבנק להלוואה?

כן
לא
חזרה

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

יש תיקים
אין תיקים
חזרה

מה סכום החוב?

0
0
400,000
חזרה
המשך

האם תהיה מעוניין לחסוך עד 200,000 ₪
בקרן הפנסיה או ביטוח המנהלים שלך?

כן
לא
חזרה

האם יש לך ביטוח חיים או בריאות?

כן
לא
חזרה

✅בהתאם לנתוניך יש סיכוי גבוה שמגיע לך כסף ממס הכנסה!

האם תרצה שנבצע עבורך בדיקת החזר מס?
(הבדיקה ללא עלות והתחייבות)

כן
לא
חזרה

האם היו לך הפסקות עבודה ב 6 השנים האחרונות?

כן
לא
חזרה

מה ההכנסה החודשית של בן/בת הזוג שלך

6,500
2,000
100,000
2,000
100,000

איזה כרטיס אשראי יש לבן/בת זוגך?

ויזה
ישראכרט
מאסטרקרד
אמריקן אקספרס
דיינרס
דיירקט
אחר
אין כרטיס
חזרה
המשך

כמה ילדים מתחת לגיל 18 יש לך?

0
0
10
0
10
חזרה
המשך

האם יש לך ילדים עם צרכים מיוחדים?

כן
לא
חזרה

התקדמת בבקשת ההלוואה שלך בסכום
רק חסרים לנו כמה פרטים לצורך השלמת הבקשה

מוגבל בבנק: כן מוגבל

ספר למה יש הגבלה ומתי היא עתידה להסתיים

מצב תעסוקתי: שכיר

ספר לנו במה אתה עוסק ובאיזה חברה אתה מועסק

מצב תעסוקתי: בעל עסק

ספר לנו בכמה מילים על העסק שלך – מתי הוקם, מחזור שנתי ומטרת ההלוואה

מצב תעסוקתי: גמלאי

האם אתה מקבל קצבה?

נכס בבעלותך: דירה

ספר לנו היכן ממוקם הנכס, מה השווי המוערך שלו ואם יש משכנתא עליו

נכס בבעלותך: בית פרטי

ספר לנו היכן ממוקם הנכס, מה השווי המוערך שלו ואם יש משכנתא עליו

נכס בבעלותך: מגרש/קרקע

ספר לנו היכן ממוקם הנכס, מה השווי המוערך שלו ואם יש משכנתא עליו

חזרו צ'קים או הוראות קבע: כן חזרו

פרט מה חזר ומתי

תיקים בהוצאה לפועל: יש תיקים

ספר לנו בקצרה על מה התיק?

השכלה:

ספר לנו אם למדת במוסד אקדמאי ואם יש לך תואר ראשון או שני.

חזרה
המשך

שלב אחרון וסיימנו!
מלא רק מספר ת"ז ותאריך הנפקה וההלוואה בדרך!

חזרה
הגש בקשה להלוואה

בקשתך התקבלה והיא תיבדק בהקדם, בשעות הקרובות יחזרו אליך עד 5 חברות להלוואות לכל מטרה שיציעו לך פתרון מתאים.